Říkáte si, že se musí jednat o maličký prostor, jednu místnost a záchod venku? Srandovní představa, kterou jsme však donedávna měli snad všichni, takže Vám to nemáme za zlé. Možná jsme si podobná obydlí až v takové míře nepředstavovali, ale v dnešní době je systém těchto obydlí úplně jiný, než tomu bylo v historii. Jelikož se změnily nároky a požadavky uživatelů, http://www.uzis.cz/registry-nzis/nrlud tak se tato obydlí často staví jako úplně nová, nepoužívaná. V minulosti tomu bylo naopak. V dnešní době si dokonce můžete některé parametry sami rozhodnout. Můžete si vybrat barvy, styl a vybrat si některé základní prvky.

hory, kopce, vesnička, zelné louky, mraky bílé

o Takzvaný mobilhouse není v dnešní době pouze záležitostí přechodnou nebo krátkodobou.

o Mobilní dům https://www.lavarohouse.cz/ můžete využít i jako celoroční bydlení.

Komfort i pohodlí

V podobném domě máte veškerý komfort i pohodlí. V případě, že využijete celoroční typ ubytování, pak bude objekt speciálně zateplen. Dokonce v některých případech můžete získat i číslo popisné. Objekty pořídíte za velice nízké ceny. V dnešní době jsou ceny podobné bytům. A to musíme říct, že budete mít vlastně svůj celý prostor pro sebe a žádné sousedy za zdí.
venku sedí lidi na lavičkách, pes běží, někteří lidé odchází, vzadu je větší budova a stromy

a) Útulné a praktické, leč také noblesní a moderní

Objekt je vybaven velice moderně a krásně. Každý si může říct, do jakého stylu chce obydlí ladit. Můžete si dokonce přát vybavení. To znamená, že jakmile objekt přepravíme na místo určení pomocí speciální přepravy, pak se do něj můžete ihned nastěhovat. Objekty jsou menší a velice útulné. Tato vlastnost je velice praktická, ale zároveň si zachovávají moderní styl.

b) Příklad, jak se dá využít podobné bydlení

Na samotě u moře, na pláži, s mořskými vlnami, na které uvidíte každý den

Nechat si postavit dům, zaplatit za něj minimum běžných nákladů, mít vlastní luxusní domácnost, kterou si navíc můžete nechat převést například k moři. To je splněný sen. Necháte si obydlí postavit na pláž u moře a můžete v něm bydlet po celý rok. To by byl opravdu ambiciózní případ, který nebývá v normálním životě zcela běžný. Jen je to námět na přemýšlení, jak se podobná obydlí vlastně dají využít. Je opravdu mnoho způsobů, jak je použít. Nejenom na celoroční bydlení, ale také jako chatky, jako přechodné bydliště pro někoho, kdo zrovna nemá rodinné zázemí a bydlení, ale také jako objekt pro podnikání na jednom místě a podobné případy.

Back To Top