Znáte to – na internetu i v mnoha elektro obchodech či jiných hobby marketech jsou k nalezení skutečně krásné kousky za pár korun. Ne vždy se ale jedná o kvalitní řešení dlouhodobějšího rázu. Tyto výrobky často za krátký čas ztratí nejen na krásném vzhledu, ale bohužel také na funkčnosti. Určitě se vyplatí investovat do kvalitnějších výrobků. Kde hledat?rozsvícená lampička
Kvalitu za rozumnou cenu nabízí například vypínače Schneider. Jedná se o seriózní francouzskou firmu s odbytištěm po celém světě, včetně České republiky. Její výrobky se zaměřují na elektronickou vybavenost moderních domácností s vysokým zaměřením na kvalitu a odolnost vůči působení času.
Vypínače Schneider nabízí hned několik produktových řad: Unica, Asfora, Sedna či Merten.
Unica je nejrozsáhlejší modulární řadou čítající další designové varianty. Zahrnuje řadu Basic, Colors, Quadro, Plus, Top, Class a Allegro. Jedná se o různorodou řadu obsahující produkty od těch nejzákladnějších po luxusní, jejichž materiál tvoří místo plastu přírodní materiály.
Asfora představuje základní typ v omezené nabídce barev. Na výběr je totiž pouze bílá nebo v případě rámečku také béžová. Celý produkt působí velice elegantně a moderně díky svému tenkému provedení. Univerzálnost jeho barev zapadne do každého interiéru.
Sedna je vhodnou alternativou k tradičním bílým vypínačům. I tato barva je sice v nabídce, proč si ale nezpestřit domácnost 8 barevnými variantami rámečku a 6 barvami přístrojů. Opět se jedná o tenké elegantní provedení, tentokrát v pouhých 8 milimetrech.zastaralý vypínač
Merten je důmyslná řada obsahující moderní a neobyčejné přístroje. Tyto vypínače nejenže vypadají luxusně, oni takové opravdu jsou. K jejich výrobě se totiž využívají přírodní materiály jako kov, kámen nebo dřevo, které celkovému vzhledu dodají osobitost. Také tato řada obsahuje více designových typů jako M-Pure, M-Smart, M-Plan, Antique, M-Elegance, Jumbo a M-Creativ.
Ať už zvolíte jakoukoli variantu, jistě nebudete zklamáni. Jednotlivé řady jsou různorodě zaměřené, takže už závisí pouze na preferencích jednotlivce. Všechny produkty jsou velmi kvalitní a odolné. Se svým nadčasovým designem vám budou dělat radost i po letech.

Back To Top