Určitě jste na sobě zpozorovali že je vám milejší slunečné počasí. Při deštivých a pochmurných dnech se nám nic nechce a už nedočkavě vyhlížíme slunce a teplo. Je to normální, a je vědecky dokázáno, že počasí má na naši náladu obrovský vliv. Za sluncem jezdíme většinou k moři, kde je slunce a hlavně tepla dostatek. Pokud se vám nechce čekat na letní dovolenou a chcete si užít slunce i během roku, můžete si u moře sehnat svůj vlastní byt.

chorvatsko dubrovnik

Bydlet u moře má mnoho výhod. Mezi ty největší patří to že máte pláž pár kroků od bytu a že můžete svůj byt pronajímat ostatním, když ho zrovna nebudete potřebovat. Možností kde si koupit byt u moře je spousta. Ideální místo je na Jadranu, protože Chorvatsko je blízko České republiky a tak se sem dostanete za pár hodin autem a za pár minut letadlem.

Lidé sem jezdívají na dovolenou, a řada z nich se sem stěhuje napořád. Láká je sem právě slunce a všudypřítomné pláže, které přímo vybízejí k návštěvě. Část lidí považuje Chorvatsko za skvělou zemi, kde se dají dobře investovat peníze do nemovitostí. Realitní kanceláře zde totiž nabízí novostavby s bytovými jednotkami. Jde o moderní apartmány, kde najdete všechno pro pohodlný život. Jsou cenově dostupné. Pro vaši představu je jejich cena obdobná jako průměrná cena nemovitostí v ČR.

moře přístav

Pokud hledáte rozumnou investici svých peněz, zvolte právě nemovitost. Nemovitosti u moře jsou momentálně velmi žádané, o čemž svědčí i fakt, že některé apartmánové domy jsou rozprodané ještě před dokončením. V případě že si tu byt koupíte jej můžete pronajímat a získat příjem navíc. Vyměňte své bydlení v ČR za bydlení v Chorvatsku a užívejte si slunce častěji než doma. Jestli si nějaký apartmán vyberete, jednejte rychle, protože většinou jsou rozebrané opravdu velice rychle. Byla by škoda promarnit skvělou příležitost.

Back To Top