Nestává se každý den, že by nás čekala bujará oslava. Mnohem častěji vyrazíme jen na klidnou večeři nebo posezení s přáteli. Jedná se přeci jen o krátké setkání, tak proč nevyrazit autem? Po večeři pojedete hned domů. Ale jaké je to překvapení, když nálada v místě je stále veselejší a vám se nechce trhat partu? Jste jediní, kdo si nemůže dát skleničku, protože v kapse svíráte klíčky od vozu.
přetížená silnice

Jak vyřešit situaci?
Můžete být ukáznění a opravdu odjet po chvíli autem. Ale přijdete o skvělou zábavu! Také se nabízí možnost nechat vůz na místě. Jenže parkoviště není hlídané a druhý den auto potřebujete hned od časných hodin. To by znamenalo, že si musíte přivstat a vypravit se pro auto často až na druhý konec města. Proto je tu odvoz auta Praha.

šampaňské v kýbli

Spolehlivá služba pro vás i váš vůz
Taxislužba je tu vždy, když potřebujete odvézt ve večerních hodinách z povedené oslavy. Ale kdo vám pomůže, když jste na místo přijeli autem? Potřebujete službu, která bude mít k dispozici hned dva řidiče. Ten první se postará o bezpečnou dopravu vašeho vozu a druhé auto je tu pro dopravu osob. Vaši oslavu a dobrou náladu už nemůže nic překazit. Auto budete mít druhý den hned k dispozici a nemusíte brzy vstávat a proplétat se sítí městské hromadné dopravy až na místo. Váš vůz bude zaparkovaný na bezpečném místě před vaším domem nebo bytem.
Službu lze domluvit i předem, když víte, že se na místo musíte dopravit v určitou hodinu a s využitím městské hromadné dopravy byste včasný příchod nestihli. Pokud počítáte http://www.extrakrasa.cz/zdravi/hubnuti-a-cviceni/pocitate-kalorie-vime-proc-hloupost/ s tím, že cestou tam pojedete vlastním vozem a cestou zpět s profesionálními řidiči, předem si službu rezervujte. Objednávku však lze učinit i během večera, jakmile vidíte, že se vám nechce opouštět příjemnou společnost a dobře rozběhnutou zábavu. Vy i váš vůz budete v dobrých rukou a jakmile se ráno nebo dokonce odpoledne probudíte, hned jej můžete znovu využít.

Back To Top