Společnost Craft nabízí 3 produktové http://www.ft.tul.cz/uchazeci/studijni-programy/produktove-inzenyrstvi řady volnočasového i profesionálního oblečení a doplňků (pro ženy, muže a děti). Jde o velice kvalitní produkty z materiálů, které byly speciálně vyvinuté pro dosažení maximálního komfortu.
Od takového oblečení očekáváme:
běžkař v krajině

• bude vzdušné, když je třeba
• zahřeje nás v chladných dnech
• poradí si s tělesným vlhkem
• splyne s tělem a nebude nikde táhnou, tlačit, dřít a škrábat
• budeme v něm dobře vypadat
• bude se snadno udržovat
• vydrží nám dlouhou dobu i při častém použití
Mezi nejvíce žádané produkty patří oblečení do tělocvičny, kdy díky kombinaci dvou druhů materiálu je vytvořený díky odpařování vlhkosti z těla příjemný chladivý efekt.
Ve volnočasovém oblečení je mnoho kousků oblečení, které můžeme využít pro běžné nošení. Na první pohled zaujme dámská prošívaná bunda s výplní z kachního peří, které je velice hřejivé. Styl dodávají bundě sváry na předním i zadním dílu, které nahrazují prošití.
Pro lyžaře na běžkách zde najdou velice důmyslné a pohodlné prádlo a kompletní oblečení, které bylo vyrobeno na základě studií o pohybu, který je při tomto sportu aplikován, takže se dokáže dokonale přizpůsobit.turista v zimní krajině
Pro náročnější zákazníky se nabízí exkluzivní kolekce zimních prošívaných bund, které byly navrhnuté pro švédský Ski Team (švédský národní tým v běžeckém lyžování). Bundy nabízí lehkost, prodyšnost, částečnou voděodolnost a příjemně řešený zip, aby neškrábal kůži na bradě.
Pro sportující děti zde najdete to nejlepší. Pro delší pobyt v chladném prostředí bez zvýšené fyzické aktivity je oblečete do velice hřejivého prádla. Pro aktivní zimní pobyt zvolíte prádlo, které rychle odvádí vlhkost a přebytečné teplo a tělo udrží v suchu a požadované teplotě. A pro pobyt v teple jim pořídíte prádlo z chladivého elastického materiálu, který odvádí pot.
Švédská značka Craft si zaslouží pozornost a má co nabídnout těm nejnáročnějším zákazníkům.

Back To Top