se et=UTF-8″>

Touha mít štíhlou postavu nás mnohdy vede k až nesmyslným dietám. I když nás může ztráta pár kilogramů potěšit, strádáme jinde. Obvykle jsou tyto redukční jídelníčky spojené s hladověním. Na živiny chudá strava nesvědčí ani tělu, ani psychice. Navíc se stejně při návratu na obvyklou stravu posune ručička váhy v lepším případě na původní místo. V horším dochází k jojo efektu a naopak ještě nějaký ten kilogram přibereme. Posvítili jsme si na ty nejvíc nesmyslné diety. Podívejte se, čemu je rozhodně dobré se vyvarovat.Zdravé nebo hříšné mlsání.jpg

Tukožtoutská dieta
Ta je už pomalu takový evergreen. Slibuje totiž lákavě snížení váhy o 4-5 kilogramů za týden. Jejím základem je zeleninová polévka, které se neříká jinak než tukožroutská. Z počátku je doplněná pouze o ovoce a zeleninu, v závěru týdne je možno přidat maso. Ovšem ne příliš chutná polévka je základ. Čím více jí spořádáte, tím více zhubnete. Bohužel z důvodu obrovského nedostatku bílkovin jde dolů především svalová hmota. Odborníci ji proto vůbec nedoporučují a rozhodně ne dlouhodobě.

Atkinsonova dieta
Je velice oblíbená obzvláště proto, že dovoluje se dosyta najíst jídel bohatých na bílkoviny, ale i těch tučných a nezdravých jako jsou uzeniny. Naopak naprosté tabu jsou sacharidy. Jejich příjem je omezený na 20 gramů denně. Pocitem hladu sice trpět nebudete, ale taková strava způsobuje tělu veliký stres a připravuje ho o důležité živiny a při dlouhodobém dodržování může vést k řadě onemocnění.Talíř s uzeninami.jpg

Margitova dieta
Jméno má podle operního pěvce Štefana Margity. Je to inovace Atkinsona s tím rozdílem, že se jí malé porce pouze 3x denně. Takže kromě nedostatku živin ještě tělo hladoví. To má za následek nedostatek energie a podrážděnost. Výsledky se sice dostaví poměrně rychle, ale cena za ně je až příliš vysoká.

Ale jak tedy docílit vytoužených křivek ale příliš se nemučit?Sáhněte po ověřeném přípravku na léčbu obezity Sibutramine 20mg. Je vhodný zejména pro ty, kteří si neumí odepřít velké porce jídla a mají časté chutě. Těch vás účinná látka zaručeně zbaví a navodí pocit sytosti po pár soustech jídla.

Back To Top