Nákup nového bytu a těšení na všechno to zařizování, nakupování a dekorování je zkaleno jednou nepříjemnou povinností. Musíte se přestěhovat. A kdo to už někdy zažil tak ví, že se stěhování nese v duchu nervozity a velkých příprav. Už několik týdnů předem je třeba všechno nachystat, vyklidit, připravit a zabalit. Najednou nevíte, které předměty máte kde, pořád něco hledáte a přemisťujete. Už aby to bylo za vámi.
otevřené dveře skříně

Stěhovací firma je jistě efektivní pomoc, ale je to také pomoc velmi nákladná, a ne vždy ji můžete využít. Občas musíte zajistit provoz v obou bytech najednou a stěhování je vlastně pozvolné, dokud nepřevezete poslední hrníček. Můžete si ale zajistit takové stěhování vlastními silami? Ano, můžete, ale potřebujete k tomu větší automobil. Abyste nemuseli vážit cestu několikrát a velké kusy nábytku odvezli při jedné cestě. Půjčovna dodávek Brno vám při stěhování pomůže. Jakmile si zajistíte vůz s dostatečnou kapacitou jste pány vlastního času a vlastních plánů. Můžete stěhovat ve večerních hodinách, o víkendech nebo svátcích. Vy sami si určíte, který den převezete konkrétní kusy nábytku a kdy stěhování dokončíte.
dům se sklepem

Půjčená dodávka je skvělý pomocník i ve chvíli, kdy budete zařizovat novou domácnost. Obchody s nábytkem se pyšní atraktivními cenami a zbožím v akčních nabídkách. Bohužel si lákavou cenu nemůžete užít, když byste si u obchodního řetězce museli ještě objednat dopravu. Tyto služby bývají poměrně nákladné. Levnější je zajistit si půjčení dodávky a pro předmět si přijet. Porovnejte si ceny služeb s ceníkem stěhovacích firem a dopravců. Zjistíte, že můžete ušetřit nemalou částku.

Díky velké dodávce se počet vašich cest sníží a neujedete závratný počet kilometrů. Šetříte hned dvakrát. Půjčená dodávka je samozřejmě opatřena dálniční známkou a je možné ji využít i pro přeshraniční cestu.

Back To Top