Většina lidí se dostane do situace, kdy je potřeba odvést příliš velký náklad, který se Vám nevleze do osobního auta. Ať už se jedná o velké stěhování, nebo jen objednání auta na převoz zakázky, bude mít význam stejný a to zprostředkovat odvoz nadměrného nákladu nebo velkého počtu lidí.
Pro takové případy existuje firma, která se přímo pronájmem dodávek zabývá. Půjčovna dodávek Praha 5, Vám zajistí výběr z mnoha typů dodávek a to za jedny z nejnižších cen v regionu. Takže pokud se chystáte na stěhování, nebo jen na velký rodinný výlet a nemáte dostatečně velké auto, je tohle ta nejlepší volba.
dodávka na silnici
Dodávka je totiž vybavena dálniční známkou pro celou Českou republiku a Slovensko a to není vše. Velkou výhodou je přistavení vozidla přímo na vaší adresu a jeho následný odvoz po domluvě, ke všemu je automobil pojištěný proti havárii v tuzemsku i zahraničí. Takže v případě nehody, nemusíte mít žádný strach, vše je dobře a řádně pojištěné. Vozidlo má také prémiovou asistenční službu, takže se nemusíte vůbec ničeho obávat. Samozřejmostí je u těchto dodávek pravidelný servis, a pokud se úplně necítíte na řízení tohoto většího auta, nemusíte zoufat, lze domluvit i řidiče, který danou trasu odjede za Vás.
předek auta
Firma se specializuje převážně na pronájem dodávek Francouzské výroby, jako je Peugeot, nebo Citroen s Fordem. Při půjčení je potřeba se prokázat dvěma platnými doklady totožnosti a složit vratnou zálohu pět tisíc korun. Ta Vám bude samozřejmě po vrácení vozidla vždy vrácena, tak jako každá vratná kauce.
Jestliže se tedy zrovna chystáte na přestěhování do nového domu, nebo bytu a nevlastníte sami nějakou dodávku, je tato firma tou pravou volbou. Nejen, že si ušetříte velkou námahu s taháním a hlavně skládáním věcí do auta, ale také ušetříte čas na přejezdech, mezi starým a novým domovem, proto neváhejte a běžte do pronájmu dodávky.

Back To Top