Ano, existuje a má jméno ortodoncie Praha! Ne každý dostaneme do vínku nádherný, zářivý a hlavně rovný úsměv. Ne každému je nám dáno mít zuby podle vlastního přání. Ovšem házet pomyslnou flintu do žita, opravdu není na pořadu dne! Kdo zná a ví o našem profesionálním zařízení, neváhá ani minutu a koná! Každému pomůžeme a to v každém věku. U dětí je naprostou samozřejmostí rovnání chrupu tak, aby v dospělosti netrpěly komplexem méněcennosti.
profesionální ortodoncie
Dnešní stomatologie je na takové úrovni, že automaticky lékař rodičům nabízí včasné řešení problému. Čím je chrup mladší, tím je samozřejmě rovnání jednodušší. Útěchou dětem a teenagerům budiž fakt, že dnešní rovnátka jsou praktická a designově barevná. Z logiky věci tak vyplývá, že mohou být trendy doplňkem a nikoli nutným zlem. Není ale nic ztraceno, i když už máte nějaký ten pátek za sebou! Přijďte se poradit na naší špičkovou kliniku a uvidíte! Postaráme se o zuby například formou neviditelných rovnátek. To znamená, že nikdo z okolí nemusí vědět, že si i v pozdějším věku dopřáváte rovnání úsměvu.
začít se znovu smát
Řešíme komplexně nejenom rovný chrup, ale řešíme i například úplný deficit. Pomocí implantátů doplníme chybějící zuby, kde prvotně tvarujeme zubní oblouk. Zabýváme se všemi problémy, chrupem počínaje a dásněmi konče. Nabízíme pacientům a klientům profesionální péči, která může výrazným způsobem zasáhnout do jejich životů! Myslíte, že nevzhledný úsměv některé jedince nelimituje? Že je nenutí vypořádat se s problémem po svém? Nesmát se, bát se komunikovat tváří v tvář, vyhýbat se společnosti? A vidíte, stačí tak málo, navštívit specializované zařízení, kde ví, jak na to! Objednejte se, sjednejte si schůzku, rádi vás uvítáme na prvotní konzultaci. Nastavíme průběh léčby, provedeme potřebná vyšetření a vrátíme váš úsměv zpátky do hry! Věřte, že není čas na hrdinství, když ne teď, tak kdy přátelé?

Back To Top