V současné době se stále více lidí odvrací od klasických chemických přípravků a snaží se jít cestou více přírodní. Platí to i v oblasti domácích bazénu, respektive přípravků pro úpravu bazénové vody. Stále více lidí tak k těmto účelům začíná využívat mořské soli.
Nejčastěji používané přípravky obsahují chlor, ovšem ten nejvíce může citlivým lidem vadit, může dráždit pokožku a je typický svým zápachem.Není tedy divu, že lidé tyto přípravky nahrazují alternativami. Mnoho lidí si myslí, že sůl stačí do vody jen tak nasypat a je to. Bohužel to není tak jednoduché.
· Jednak musí být dodrženo určité dávkování, tedy 3 – 5 kg na 1000 l, při nižším dávkování je nutné sůl kombinovat s chemickými přípravky.dno

· Je nutné použít salinátor, bez něho sůl vodu nechrání a je jen slaná, ale také může poškodit kovové části bazénu.
Uvažujete-li tedy o použití mořské soli, děláte dobře, ale řiďte se pokyny výrobce, jen tak bude skutečně fungovat a vaši vodu ochrání od nežádoucích jevů.

Kvalita ze zemí EU, vyberte si

Nabízíme vám kvalitní a opravdu čisté produkty, tedy čistou sůl bez přidaných látek a nečistot v potravinářské kvalitě https://www.chlorito.cz/sul-do-bazenu, bez obav ji tedy můžete použít.
Na vaši pokožku bude voda takto upravená působit blahodárně, což uvítáte v případě kožních problémů a i pro vaše děti to bude mnohem přijatelnější řešení úpravy vody.
V nabídce naleznete následující druhy soli pocházející výhradně ze zemí EU:
· Mořskou sůl z Chorvatska
· Vatel, mořskou sůl z Portugalska
· Margaritu, mořskou sůl z Itálie
· Sůl Solivary z Německa
Vyměnit chemické přípravky za přírodnější alternativy je skvělé řešení. S použitím mořské soli se váš bazén promění v kousek moře, kdo by to nechtěl? Vaše děti i pokožka to jistě ocení. zorb

Back To Top