Přemýšlíte o tom, jakému typu podlahy dát přednost? Zjistěte, jaké výhody vám nabízí třeba marmoleuma uvidíte, že se pro tento typ podlahové krytiny nadchnete.
Jste na vážkách, jakou podlahovou krytinu máte pro váš interiér zvolit? Proč byste se vlastně měli rozhodnout právě pro marmoleum?
podlaha v obýváku

Nechte se přesvědčit výhodami tohoto typu podlahy:
· Jedná se o přírodní linoleum, které se vyznačuje tím, že je vyrobený z přírodních a obnovitelných zdrojů a nezatěžuje životní prostředí. Dalšími výhodami této podlahové krytiny je to, že má pozitivní vliv na lidské zdraví. Neobsahuje totiž ftaláty ani změkčovadla.
· Výhodami je také její odolnost vůči poškození, trvanlivost a dlouhá životnost. Perfektně také tlumí hluk.
· Je odolná vůči vodě a vlhkosti.
· Díky svým antibakteriálním vlastnostem je vhodná do rodin alergiků a astmatiků.
· Má přirození antistatický povrch a díky tomu tak nezadržuje prach a velice dobře udržuje.
Pokud chcete maximálně prodloužit životnost marmolea, pak je nutné se o něj dobře starat, a to konkrétně používáním https://www.emimino.cz/diskuse/trvanlivost-koreni-278503/ speciálních čistících prostředků. Vyhnout byste se proto měli agresivním čistícím prostředkům. Při údržbě si vystačíte s mopem a čistou vodou, případně mýdlovou vodou.
Dostupné je v několika barevných variantách a velikostech. Vybrat si můžete z několika desítek různých odstínů, struktur a vzorů. Díky velkému výběru tak můžete dokonale sladit podlahu s celým vaším interiérem a nábytkem. Výsledkem pak bude příjemný, útulný a sladěný interiér.

podlaha v kuchyni
Příjemné bydlení s novou a kvalitní podlahou
Vneste vašemu domovu nádech svěžesti a útulna díky nové podlaze. Jste-li zastáncem ekologie, pak je pro vás tato podlahová krytina jako stvořená, protože jde o ekologický produkt. Pokud máte doma podlahové topení, pak na něj můžete bez obav marmoleum položit, podlahové topení není v tomto případě překážkou.

Back To Top