Sociální síť YouTube je perfektní zdroj, s jehož pomocí lze vyhledat celou řadu zajímavých informací. Může vám posloužit i pro vyhledávání vhodného typu sedacího vaku, který chcete pořídit dětem do jejich pokoje, anebo sobě například do ložnice nebo na venkovní terasu k bazénu.

sedací vaky

Na YouTube se dozvíte z mnoha zajímavých postřehů, že velmi výhodné jsou zejména vaky s nylonovým potahem, větších rozměrů, kam se mohou posadit i dvě dospělé osoby. Instruktážní video vám naznačí, jak s vakem zacházet, jak jej formovat do různých flexibilních tvarů, a jak jej udržovat v čistotě. Pro jistotu si všechna zajímavá videa ukládejte pomocí downloaderu YouTube do mobilu nebo na počítač vzhledem k tomu, že je jejich vlastník může kdykoli odstranit.

kanál YouTube

Nylon jen tak nepoškodíte – dámské nylonové punčochy zaznamenaly obrovský úspěch již na počátku čtyřicátých let minulého století a od té doby se nylonovým vláknům neustále daří. Punčochy však nejsou zrovna výrobkem, který je nezničitelný, a vydrží i extrémní zátěž, mnozí z vás dobře ví, že punčochy snadno roztrhnete o ostřejší předmět a můžete je pak vyhodit. To však neplatí pro nylonové vlákno, z něhož se vyrábí potahy sedacích vaků. Ty vydrží opravdu hodně, dokonce i zatínání zvířecích drápků, posouvání po zemi, hopsání a povalování se na povrchu vaku i s větší razancí.

Nylon s pogumovanou vnitřní vrstvou – některé sedací vaky s nylonovými potahy mívají na vnitřní straně tenkou gumovou vrstvu, která zabrání průsaku tekutin do vnitřní výplně. To je naprosto zásadní pro využívání vaku, jakožto prostředí pro konzumaci potravin a nápojů. Můžete zkrátka naprosto v poklidu pít rajčatovou šťávu přímo při posezení na vaku, a kdyby se vám podařilo sklenku na sebe zvrhnout, šťávu snadno setřete vlhkým hadříkem, případně vak postříkáte vodou, pokud je např. venku na trávníku. Kdyby se vám něco podobného přihodilo na křesle sedací soupravy, byl by to mnohem větší malér.

Back To Top