A co ze všeho nejvíce patří k tomuto velkému dni? Ano, jistě budete mít pravdu, když řeknete, že spoustu příprav, zejména zařizování místa, času oddání, restaurace, ve které bude probíhat hostina, ale všechno se to točí stále kolem nevěsty a ženich, a tak je moc krásné sledovat, že i mladí lidé, samozřejmě i starší, stále respektují tradice a mnohdy ještě více než kdy dříve si dávají záležet také na vzhledu. Ženy chtějí být za princezny nebo minimálně za okouzlující stvoření. Vždyť jim patří tento den, a tak by si ho dvojce měla náležitě užít. Buďte krásná, podmanivá, okouzlující leč osobitá.
bílé růže a další bílé květiny, svázané bronzovou mašlí společně s dalšími zelenými lístky do jednotlivých kytiček

Ženy se chtějí cítit výjimečně a mají na to v tento velký den právo, protože se vdávat můžeme jen jednou za život. Svatební šaty mohou mít jakýkoliv styl. Na jeden den se můžete proměnit za princeznu s bohatou sukní, že ji ani neusnesete, nebo můžete být za symbol ženskosti a nechat zvýraznit své ladné a krásné křivky pomocí upnutého korzetu, který bude odhalovat Váš půvab nebo pomocí splývavého typu, který bude kopírovat Vaše křivky s velkým rozparkem na sukni. Je rozhodně z čeho vybírat.
nevěsta sedí a drží v ruce bílou kytici, má rukavičky závoj

Pestrá škála barev, různé styly i střihy

Výjimečný den, výjimečná událost, výjimečná příležitost, kdy se spoustu věcí změní. U některých pouze příjmení, u jiných se změní celý život. Nechte v tento den vyniknout všechny Vaše přednosti, i kdyby jindy, například přes rok, byly trochu skryty. Ženskost, půvab, smyslnost to vše se může projevit se stylu, který si vyberete. To vše se může projevit ve střihu nebo dokonce v barvě. Dopřejte si v tento den luxus.
· Jste z hlavního města? Nevíte, kam byste měli jet pro oděv na tuto velkou událost? Pak je to jednoduché, protože i naše hlavní město skýtá spoustu možností. Pokud toužíte po krásných, originálních a přepychových látkách, které budou nejenom precizně sestříhané do půvabných vzorů a oděvů, ale i po mimořádně příznivé ceně, pak najdete svatební šaty v Praze.

Back To Top